Praca

Dołącz do zespołu Fundacji Trans-Fuzja!

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko osoby zarządzającej finansami i administracją.

Informacje ogólne

Zarządzanie finansami i administracją Fundacji Trans-Fuzja to przede wszystkim nadzór nad wydatkami i wpływami organizacji we współpracy z Zarządem organizacji, wykonywanie transakcji bankowych, sporządzanie umów, nadzór nad obiegiem dokumentacji i jej archiwizacją, w tym rozliczanie poszczególnych projektów,, a także podtrzymywanie kontaktu z księgowością ws. rozliczeń i raportów finansowych oraz obsługa poczty.
Osoba zarządzająca finansami odpowiada przed Dyrektorką Wykonawczą, współpracuje z poszczególnymi osobami z zespołu, z wolontariatem włącznie, a także bierze udział w cyklicznych spotkaniach całej kadry i poszczególnych podzespołów.

Zakres obowiązków

Finanse

  • Wiedza na temat prowadzonych przez organizację projektów oraz otrzymanych grantów, w tym szczególnie ich budżetów.
  • Monitorowanie wydatków organizacji w ramach poszczególnych projektów oraz środków dostępnych na działalność statutową w tym prowadzenie rejestrów transakcji bezgotówkowych i gotówkowych.
  • Obsługa internetowego konta bankowego fundacji w tym wykonywanie przelewów i innych zleceń finansowych.
  • Obsługa serwisów obsługujących darowizny (PayPal, dotpay itp.)

Dokumentacja i administracja

  • Prowadzenie dokumentacji fundacji wg wewnętrznych procedur (skanowanie, kopiowanie, rejestrowanie. numeracja według planu kont itp.).
  • Dbanie o kompletność dokumentacji wraz z prowadzeniem monitoringu co kwartał we współpracy z wolontariuszem ds. administracyjnych.
  • Prowadzenie rejestru korespondencji Fundacji oraz wysyłanie i odbieranie przesyłek.

Sprawy kadrowe

  • Sporządzanie umów o dzieło i zlecenie według potrzeb projektowych.
  • Prowadzenie rejestru umów.
  • Wypłacanie wynagrodzeń.
  • Płatność składek na ubezpieczenie społeczne oraz podatków.
  • Prowadzenie rejestru oświadczeń kadrowych.

Projekty

  • Konsultacja budżetów projektów prowadzonych przez poszczególne osoby koordynujące oraz planowanych projektów.
  • Sporządzanie i składanie raportów okresowych i całościowych z grantów zarówno jednorocznych, jak i wieloletnich we współpracy z osobami je koordynującymi.
  • Kontrola dokumentacji projektowej i nadzór nad jej administracją przez osoby koordynujące.

Współpraca z księgowością

  • Pozostawanie w kontakcie z zewnętrzną firmą księgową.
  • Przesyłanie raportów finansowych.
  • Transport dokumentacji do biura księgowego w Warszawie.

Współpraca z Zarządem

  • Konsultacje przy poszukiwaniu nowych źródeł finansowania.
  • Konsultacje ogólnego budżetu organizacji, wraz z identyfikacją potrzeb w zakresie finansowania.

Współpraca z resztą zespołu fundacji

  • Odpowiadanie bezpośrednio przed Dyrektorką Wykonawczą i zdawanie do niej raportów ze swojej działalności.
  • Uczestnictwo w organizowanych cyklicznie zebraniach kadry (co 2 tygodnie).
  • Uczestnictwo w spotkaniach superwizyjnych zespołu fundacji.

Wymagania

  • Doświadczenie pracy w organizacji pozarządowej na stanowisku o porównywalnym zakresie obowiązków (zarządzanie finansami, koordynacja projektów itp.)
  • Wiedza na temat różnych źródeł i możliwości finansowania organizacji pozarządowych.
  • Terminowość i umiejętność wywiązywania się z obowiązków w krótkim terminie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem.
  • Myślenie szczegółowe i wielotorowe.
  • Gotowość do nauki.
  • Gotowość do pracy w niektóre weekendy.
  • Obsługa komputera, zwłaszcza edytora tekstu i arkuszy kalkulacyjnych oraz urządzeń biurowych.
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację i obsługę finansową
  • Dostępność w Warszawie (praca w siedzibie organizacji)

Mile widziane (nieobowiązkowe)
  1. Wykształcenie wyższe [licencjat bądź magisterium] (zarządzanie, finanse, administracja, księgowość lub podobne)
  2. Wiedza z zakresu zbiórek oraz innych niż grantowe pozyskiwanie funduszy.
  3. Dodatkowy język obcy.

Oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych kadry organizowanych w fundacji.
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach organizowanych w Polsce.
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach międzynarodowych z ramienia fundacji w celu podniesienia kompetencji.
  • Elastyczność w godzinach pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej.

Warunki zatrudnienia

  • Przewidywany czas pracy to ok. 40 godzin tygodniowo.
  • Umowa zlecenie i wynagrodzenie netto: 2500 zł miesięcznie.
  • Praca na rok (od 1 lutego 2017 do 31 Stycznia 2018) z perspektywą przedłużenia o kolejny rok.

Jak się zgłosić

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (bez zdjęcia oraz bez daty urodzenia) do 2 stycznia 2017 roku, do godziny 23:59 na adres praca@transfuzja.org z dopiskiem “Finanse”.
Życiorys powinien zawierać kontakt do przynajmniej jednej osoby, która może udzielić referencji oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail), a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Jeśli Twoje imię i nazwisko różnią się od tych, które masz w dowodzie osobistym, podaj nam te, których używasz na co dzień.

UWAGA! Prosimy nie pisać listów motywacyjnych.

Osoby biorące udział w rekrutacji powinny być gotowe do podjęcia pracy od 1 lutego i rozpoczęcia wdrażania w obowiązki w ostatnich dniach stycznia. Okres wdrażania zostanie również opłacony.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się 9 stycznia w celu umówienia rozmów kwalifikacyjnych.

Informacja o dostępności lokalu

Siedziba Trans-Fuzji, mieszcząca się przy ul. Noakowskiego 10 lok. 66 (ok. 300 m od stacji metra Politechnika i ok. 50 m od gmachu głównego Politechniki Warszawskiej), usytuowana jest na parterze kamienicy, a wejście do niej prowadzi z poziomu gruntu. Wewnątrz znajdują się cztery schody prowadzące do właściwej części lokalu.

Lokal nie jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

edzamieszczono: 2016.12.16

szukaj

najnowsze teksty

najnowsze posty

linki sponsorowane

możesz pomóc

publikacje

wspierają nas

polecane

twoja transKARTA

kalendarium

! Oddziały i grupy Trans-Fuzji

! spotkania indywidualne

# pomoc psychologiczna

dla osób transpłciowych:
- w Krakowie
- w Poznaniu
- w Trójmieście
- w Warszawie
- we Wrocławiu

* pomoc prawna

myśli i cytaty

Życie jest za krótkie, aby być niewolnikiem ludzkich oczekiwań. Nie warto powstrzymać się od działań z obawy przed krytyką innych.
Antony Hegarty

Trans-Fuzja w necie

transgenderyzm

Można rozumieć jako praktykę przekraczania norm związanych z płcią. W takim ujęciu osoba transgenderowa to ktoś, kogo prezentacja płciowości przynajmniej czasami jest odmienna od oczekiwań kultury, w jakiej ta osoba żyje.

transpłciowość

Różnymi wariantami transpłciowości są:

transwestytyzm

Tego się nie leczy, można tylko zaakceptować. Lekarz, który będzie utrzymywał, że Cię z tego wyleczy, nie wie o czym mówi. Leczyć można tylko fetyszyzm transwestytyczny.

należymy do

generowano:
0.3232 s
fundacja na rzecz osób transpłciowych

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj